Pogoda za oknem w czasie zimy zmusza nas do ubrania na siebie wielu ciepłych warstw. Grube swetry, szaliki i czapki z powodzeniem potrafią zrujnować nasze poczucie wartości. Aby w tym okresie nadal czuć się pięknym, warto kupić odpowiednią biżuterię. Powinna być ona dopasowana do konkretnej stylizacji, ale także do pory roku. Świetnym pomysłem jest zakup ozdób z motywem śnieżynki. Nawiązanie do zimy okazuje się być niezwykle modne, dlatego bez problemu znajdziemy modele z płatkami śniegu w sklepach jubilerskich. Duch Bożego Narodzenia potrafi udzielić się na długo przed świętami. Aby pozytywnie nastawić się na nadchodzącą Gwiazdkę, postaw na powiązane z nią motywy! Biżuteria, na której widnieją bałwanki, Mikołaje i renifery to cudowny sposób na dodanie do twojej stylizacji odrobiny zabawności. W trendach znajdują się także łańcuchy i łańcuszki o różnych długościach. 

Oświadczyny zimą

Zaręczyny to niezwykle magiczna chwila, która zwiastuje zawiązanie związku małżeńskiego. Wybranie odpowiedniego momentu na dokonanie tego kroku bywa trudne. Warto wziąć pod uwagę wiele propozycji. Jedną z nich są oświadczyny zimą. Wyjazd w góry, piękny krajobraz, wszechobecny śnieg i ciepło kominka, stworzą niesamowitą atmosferę. Niejedna kobieta marzy o powiedzeniu “tak” właśnie w takich okolicznościach. Są one wprost idealne dla miłośniczek chłodniejszego klimatu, które będą oczarowane malowniczymi urokami zimy. Ogromnym plusem zaręczyn w tym okresie jest także odpowiednio długi czas na przygotowanie się do sezonu ślubnego. Jeśli odpowiednio rozłożycie w czasie planowanie wesela, możliwe będzie pobranie się już latem. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się złożenia przysięgi!

Idealny pierścionek zaręczynowy

Jednak zanim do zaręczyn dojdzie, trzeba zakupić pierścionek zaręczynowy. Nie zwracaj uwagi na obowiązujące trendy! Podczas wyboru należy kierować się tylko i wyłącznie preferencjami drugiej połówki. Ważna jest także trwałość tak znaczącej biżuterii, jednak to chęć uszczęśliwienia ukochanej powinna znaleźć się na pierwszym miejscu.